Najlepiej sprzedające się produkty na naszym sklepie 2018/2019. Zobacz nasze bestsellery obrzeża plastikowe, siatka maskująca na ogrodzeniekratka trawnikowapłotek ogrodowyfolia tunelowa!

Ogród – czy to przydomowy czy działkowy – wymaga odpowiedniej oprawy. To miejsce hodowli kwiatów, drzew i krzewów, ale też rekreacji i wypoczynku. Warto więc zatroszczyć się zarówno o aspekty funkcjonalne, jak i estetyczne. Rozwiązaniem, na które należy zwrócić uwagę, są płotki ogrodowe.

Wybór płotków ogrodowych w naszym sklepie jest szeroki, dlatego każdy bez wyjątku znajdzie produkt, który wpisze się w jego upodobania estetyczne i wymagania. Wśród naszych propozycji znajdują się stylowe płotki ozdobne – wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które do złudzenia przypomina ciężkie płoty z kutego metalu, a także płotki drewniane – ekologiczne i świetnie komponujące się z ogrodowymi kompozycjami.

Płotki ogrodowe mogą pełnić wiele funkcji. Pierwszą z nich jest oddzielenie poszczególnych stref ogrodu od innych. Stosując ogrodzenia, wydzielisz strefę odpoczynku od strefy uprawy kwiatów czy od oczka wodnego. Możesz też stworzyć obszar przeznaczony do zabawy dla dzieci czy wyznaczyć przestrzeń, do której te nie powinny wchodzić ze względów bezpieczeństwa. Inną funkcją jest aspekt dekoracyjny – ta mała architektura ogrodowa dodaje uroku we wszelkich aranżacjach przestrzennych. Kolejną funkcją wartą uwagi jest fakt, że płotek ogrodowy może stanowić podporę dla roślin, umożliwiając im bujny i swobodny rozrost.

Wybierz z naszej oferty płotki ogrodowe w promocyjnej cenie. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami. Doradzimy i podpowiemy. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl