Siatka do roślin pnących

 

Zastanawiasz się, jak wykonać nieskomplikowane rusztowanie dla Twoich roślin, warzyw czy kwiatów? Najlepszym sposobem, by odpowiednio zabezpieczyć roślinność w ogrodzie, jest użycie siatki do roślin pnących.

Pełni ona kilka funkcji. Można ją zastosować w każdym ogrodzie – zarówno do ozdobnych roślin pnących, jak i do podtrzymania pnących warzyw, np. fasolki szparagowej, groszku czy pomidorów. Siatka sprawdzi się również w szklarniach, stabilizując np. ogórki. Tego rodzaju rusztowanie jest praktyczne oraz niedrogie, a pozwala na stworzenie wspierającego systemu, dbającego o odpowiedni rozwój roślin.

Oprócz funkcji stabilizujących, siatka do roślin pnących generuje odpowiedni przepływ powietrza, ułatwia dotarcie promieni słonecznych do naszych plonów oraz tworzy niezbędną przestrzeń, w której rośliny mogą prawidłowo się rozwijać. Siatki pełnią też istotną rolę dekoracyjną, pomagając w aranżacji ogrodu. Dzięki odpowiednim kolorom materiału, z którego są stworzone, sprawiają, że rośliny na ich tle wyglądają stylowo, tworząc idealne kompozycje. Wszystkie siatki do roślin pnących, dostępne na naszej stronie, są odporne na zniszczenia, szkodliwe działanie czynników atmosferycznych oraz na rdzewienie.

Siatki do roślin pnących, które oferujemy, są także łatwe w modelowaniu i skracaniu. Nie wymagają skomplikowanego montażu – możesz zakładać je bez żadnego problemu, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Co więcej, tworzywo, z którego są wykonane, jest odporne na szkodliwe promieniowanie UV oraz niezwykle elastyczne. Dzięki temu siatka nie zrywa się ani przesadnie nie rozciąga. Można ją dowolnie przyciąć, aby uzyskać pożądany rozmiar.

Siatki do roślin pnących z naszej oferty to inwestycja na lata. Wybierz odpowiedni produkt dla Ciebie, a w razie pytań – skonsultuj się z nami. Zapraszamy do zakupów!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl