Kamień otoczak

Wybór kamieni ogrodowych jest szeroki. Jednymi z najpopularniejszych są kamienie otoczaki. Te wyróżniają się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych – zimna, mrozu, działania promieni słonecznych i innych. Co więcej, są odporne na działanie mechaniczne, takie jak uciski czy deptanie, dlatego z powodzeniem mogą być z nich usypywane ścieżki, podjazdy czy opaski budynków.

Kamień otoczak znakomicie sprawdzi się także w aranżacjach roślinności – zarówno w ogrodzie, jak i we wnętrzach. Może zostać wykorzystany jako element ozdobny, okalający drzewka, kwiaty czy krzewy w Twoim ogrodzie albo jako wypełnienie donic. Świetnie też sprawdzi się w strefie rekreacyjnej Twojego ogródka, np. w okolicy oczka wodnego, tworząc spójną kompozycję.

Otoczaki są idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o tworzenie ścieżek na ogródkach przydomowych i działkowych. Nie tylko poprawiają estetykę, ale też są bardzo funkcjonalne. Wędrując po świeżo podlanych lub mokrych od deszczu alejkach nie będziesz się ślizgać i topić w błocie, lecz w komfortowy sposób przejdziesz się usypanymi ścieżkami.

Oddajemy do Twojej dyspozycji kamień otoczak w różnych wariantach kolorystycznych i w różnej ilości – od 25 kilogramów do 1 tony. Dzięki temu stworzysz zarówno opaski budynków, ścieżki w ogródku, ale też piękne kompozycje we wnętrzach – np. wypełnisz nimi szklane świeczniki czy donice z roślinkami.

Wybierz z naszej oferty kamień otoczak oraz inne produkty, dzięki którym uzyskasz świetne efekty wizualne i praktyczne. W razie pytań lub wątpliwości – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy. Udanych zakupów!

Zobacz nasze bestsellery obrzeża plastikowe, siatka maskująca na ogrodzeniekratka trawnikowapłotek ogrodowyfolia tunelowa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl