Tunele ogrodowe

Tunele ogrodowe ułatwiają hodowlę roślin ozdobnych, warzyw i owoców, stwarzając im idealne warunki. Dowiedz się jak działają oraz jak się je zakłada!

Tunele do ogrodu

Tunele ogrodowe to specjalne konstrukcje ogrodowe, ułatwiające hodowlę rozmaitych roślin. Najczęściej są wykorzystywane do uprawy warzyw. Pozwalają stworzyć idealne warunki do rozwoju, niezależnie od pogody. Chronią przed wiatrem, szkodnikami, gwałtownymi opadami, przymrozkami itp. Tworzą swoisty mikroklimat, idealny dla wzrostu roślin.

Tunele ogrodowe foliowe

Tunele ogrodowe foliowe są dostępne w naszej ofercie w różnych wymiarach i kształtach. Zostały wykonane z wytrzymałych materiałów. Są zaprojektowane w taki sposób, by mogły tworzyć idealne warunki pod względem wilgotności i temperatury powietrza. Proponujemy różne warianty oraz ceny, dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Foliaki ogrodowe

Foliaki ogrodowe umożliwiają wygodną uprawę zarówno na potrzeby sprzedaży, jak i użytek prywatny. To naturalny, ekologiczny sposób hodowli, gwarantujący przyzwoite plony niezależnie od warunków atmosferycznych. Warzywa, owoce oraz rośliny ozdobne uprawiane w ten sposób świetnie radzą sobie bez chemii, nawozów czy innych wspomagaczy. Warto zainwestować w tak wygodne, skuteczne rozwiązanie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl