GEOBORDER

 Geobordery są wyprodukowane w Polsce, są duże lepsze od chińskich zamienników. Zapraszamy do zakupów.

  • Obrzeża do trawników GEOBORDER są dostępne w sprzedaży w trzech rodzajach  – 4,5 cm, 5,8 cm i 7,8 cm.
  • Obrzeża trawnikowe GEOBORDER wybiera się w zależności od planu zagospodarowania terenu i od efektu jaki zamierza się uzyskać.
  • Jeśli chcesz odgrodzić powierzchnie trawnika od alejki z kruszywa wybierz Obrzeża trawnikowe GEOBORDER 45, jeżeli masz zamiar stworzyć ozdobny pierścień wokół drzewka i podoba się Tobie, gdy obrzeża ogrodowe są widoczne, wykorzystaj do tego wyższy eko krawężnik GEOBORDER 58, a nawet GEOBORDER 78.
  • Skontaktuj się z nami pomożemy Ci wybrać odpowiednie obrzeże.

Geoborder to wielofunkcyjne obrzeża, które tworzą stabilne, estetyczne zwieńczenie nawierzchni. Dzięki nim można skutecznie ułożyć cięższe elementy jak np. kostka brukowa, płyta chodnikowa, kamienie.

Obrzeże ogrodowe Geoborder sprawdzają się zarówno przy domowych aranżacjach ogrodu jak i w miejscach użyteczności publicznej.

Obrzeża do trawy zrobione są z elastycznego tworzywa, dzięki czemu można z nich tworzyć dowolne, niepowtarzalne linie. Obrzeża ogrodowe geoborder są podzielone na metrowe odcinki. Obrzeże trawnikowe jest odporne na działanie kwasów i ługów.

Elementy uzupełniające małą architekturę ogrodową: siatka maskująca na ogrodzeniekratka trawnikowapłotek ogrodowy, folia tunelowa. Zobacz też inne kategorię!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl