Siatka przeciw ptakom

 

Siatki przeciw ptakom to niezbędny element każdego ogrodu. Są one bardzo funkcjonalne – przede wszystkim chronią krzewy owocowe i drzewa przed dzikimi ptakami. Tego typu ochrona sprawi, że nareszcie pozbędziesz się problemu nadgryzionych czereśni, wiśni, malin czy borówek. Co więcej, tego typu siatki doskonale sprawdzają się także do podtrzymywania pnących roślin, np. grochu, pomidorów czy fasoli.

Siatki przeciw ptakom z powodzeniem można zastosować nie tylko w ogrodzie, ale również na balkonach i tarasach, na które często przylatują niechciani goście, np. kruki czy gołębie. Siatki są bezpieczne dla zwierząt, ale jednocześnie chronią przed ich szkodliwą działalnością. Co więcej, nie należy się obawiać także o zdrowie naszych roślin – siatki zostały skonstruowane tak, aby do kwiatów i owoców docierały promienie słoneczne oraz zapewniona była odpowiednia wilgotność i cyrkulacja powietrza.

Siatki przeciw ptakom, które są dostępne w naszym sklepie, wykonano z odpornych na zniszczenia i elastycznych tworzyw. Dlatego też możemy być pewni, że będą odporne na działanie niepożądanych warunków atmosferycznych, np. niskich temperatur czy napromieniowania UV. Warto również dodać, że siatki przeciw ptakom są bardzo lekkie i łatwe w przenoszeniu, a ich montaż nie powinien sprawić nikomu trudności – wystarczy rozłożyć je na drzewach lub krzewach i przymocować do ziemi lub pnia bądź rozciągnąć nad balustradą balkonu czy tarasu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań – zapraszamy do kontaktu. Udanych zakupów!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl