Tkaniny ogrodnicze

  • promocja
Agrotkanina 70g Agrotkanina 70g
Producent: Megran
Cena: 2,50 zł
zobacz więcej
Agrotkanina 94g Agrotkanina 94g
Producent: Megran
Cena: 2,90 zł
zobacz więcej
Agrotkanina 100g Agrotkanina 100g
Producent: Megran
Cena: 3,00 zł
zobacz więcej

Jeśli zależy Ci na zadbanej roślinności i owocnych plonach na ogrodzie lub polu, warto zatroszczyć się o nie w należyty sposób. Do tego celu przydadzą Ci się tkaniny ogrodnicze. Szeroko stosowane jako maty przeciwchwastowe, jednak warto też znać ich inne przeznaczenie. Tkaniny ogrodnicze można bowiem stosować w celu podniesienia temperatury gleby i utrzymania jej odpowiedniej wilgotności, ochrony przed szkodnikami czy działaniem czynników atmosferycznych.

Decydując się na zakup tkaniny ogrodniczej, należy wziąć pod uwagę jej przeznaczenie. Dostępne w naszym asortymencie produkty występują w różnej gramaturze, przez co wykazują różne właściwości. Inny rodzaj tkaniny ogrodniczej będzie odpowiedni na sezon letni, a inny na zimowy. Warto też zwrócić uwagę na trwałość – jeśli zależy Ci na ochronie roślin przed chwastami, wówczas warto wybrać agrotkaninę przeciwchwastową, która jest niezwykle mocnym materiałem o maksymalnej wytrzymałości.

Tkaniny ogrodnicze to bardzo trwałe materiały, które mogą być stosowane nawet przez 10 sezonów ogrodniczych. Sprawdzają się w sadownictwie, szkółkarstwie i ogrodnictwie, a także w punktach sprzedaży drzew i krzewów ozdobnych. Dzięki zastosowaniu tkanin ogrodniczych, możesz wyeliminować konieczność stosowania środków chemicznych i zrezygnować z usuwania ręcznego chwastów. Jest to zatem bardzo wygodne i ekologiczne rozwiązanie, które dodatkowo gwarantuje optymalne warunki do rozwoju roślin.

Wybierz z naszej oferty tkaniny ogrodnicze i agrowłóknina biała, które pomogą Ci w osiągnięciu pożądanych efektów w uprawie roślin. Jeśli masz wątpliwości, który produkt będzie odpowiedni – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy. Udanych zakupów!

Zobacz nasze bestsellery obrzeża plastikowe, siatka maskująca na ogrodzeniekratka trawnikowapłotek ogrodowyfolia tunelowa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl