Zależy Ci na wzmocnieniu i separacji słabego podłoża nasypów? W takim razie zakup geowłókniny będzie trafnym wyborem. Za ich sprawą możesz wykonać warstwy rozdzielające między gruntami lub kruszywami, a także warstwy podkładowe przytrzymujące grunt, np. przy budowie skarp i nasypów albo pod geosiatkami czy geokratami.

Typy: geowłóknina drenażowa, geowłóknina drogowa, geowłóknina dla budownictwa.

Geowłóknina ogrodowa ma wiele zastosowań, dlatego wyróżnia się też różne ich rodzaje, z uwagi na funkcjonalność. W zależności od gramatury, spełni inne zadanie. Dostępne w naszym sklepie geowłókniny sprawdzą się przy tworzeniu ogrodów, oczek wodnych, w budowie dróg, podjazdów czy drenażu.

Główne zalety geowłókniny to duża wytrzymałość na obciążenia, przepuszczalność wody, a także szeroki zakres zastosowań. Geowłóknina może pełnić następujące funkcje:

  • filtracyjną – oddziela cząstki stałe przy jednoczesnym, swobodnym przepływie wody pomiędzy różnymi warstwami gruntów;

  • filtracyjno-separacyjną – trwale zapobiega mieszaniu się warstw gleby, co umożliwia redukcję grubości warstw nośnych i wydłużenie ich żywotności;

  • ochronno-drenażowe – odporne na przebicie, jednocześnie umożliwiające swobodny przepływ wody i gazów w płaszczyźnie, sprawdzają się przy ochronie geomembran oraz w drenażu.

Wybierz z naszej oferty geowłókninę ogrodową lub inne produkty, które pomogą Ci w osiągnięciu pożądanych rezultatów w Twojej inwestycji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą i pomogą w wyborze najlepszych produktów. Życzymy udanych zakupów!

Najlepiej sprzedające się produkty na naszym sklepie 2018/2019. Zobacz nasze bestsellery obrzeża plastikowe, siatka maskująca na ogrodzeniekratka trawnikowapłotek ogrodowyfolia tunelowa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl