GEOKRATA

Geokrata komórkowa 2.5 - 3,5 x 6,63 metra Geokrata komórkowa 2.5 - 3,5 x 6,63 metra
Producent: GardenPlus
Cena:

189,00 zł

( 1 mkw = 8,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Kotwa do geokraty Kotwa do geokraty
Producent: GardenPlus
Cena:

7,00 zł

zobacz więcej

Zastanawiasz się jak ustabilizować grunt pod różnego rodzaju inwestycje? Z pewnością zainteresuje Cię geokrata. To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu w przypadku słabej nośności gruntu, stworzysz podbudowę redukującą naprężenia pionowe. Geokratę możesz zastosować w budowie drogi, podjazdu, skarpy, zbocza czy innej nawierzchni, która wymaga odpowiedniego wzmocnienia.

Zastosowanie geokraty jest szerokie. Wszystko dzięki tworzywom, z jakich jest wyprodukowana. Są to materiały odporne na zniszczenia i działanie promieni UV, nieulegające biodegradacji i długowieczne. Jednocześnie geokrata jest produktem bezpiecznym dla środowiska. Nie narusza krajobrazu, a wewnątrz komór materiału możliwy jest rozwój roślinności, gdy tylko zostanie zachowana odpowiednia wilgotność. Tym samym wykorzystując geokraty można stworzyć piękne kompozycje, wypełnione zielenią, kwiatami czy innym, dowolnym materiałem.

Odpowiednio zamontowana geokrata komórkowa pozwala na przenoszenie dużych obciążeń dynamicznych i statycznych, działa przeciwerozyjnie i zmniejsza prędkość przepływu. Co więcej, za sprawą systemu z wykorzystaniem geokraty komórkowe redukowane jest ciśnienie kontaktowe w podłożu gruntowym, a także niwelowane są ugięcia pionowe. W efekcie ograniczone zostaje osiadanie nawet na bardzo miękkich gruntach.

Wybierz z naszej oferty geokratę w promocyjnej cenie, a w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl