Siatka na krety

Siatka przeciw kretom 30g/m² Siatka przeciw kretom 30g/m²
Producent: MARMA
Cena:

119,00 zł

zobacz więcej

Krety są zmorą wielu właścicieli ogrodów. W poszukiwaniu pożywienia, ryją tunele w ziemi, niszcząc przy tym cebulki kwiatów i korzenie warzyw. Drugim problemem jest również aspekt estetyczny – krecie kopce niszczą wygląd zadbanych trawników i grządek. Z tego powodu ogrodnicy zaliczają je do szkodników i niepożądanych gości. Trzeba jednak mieć na uwadze, że krety należą do zwierząt znajdujących się pod ochroną, dlatego metoda ich wypłoszenia musi być bezpieczna. Sprawdzonym rozwiązaniem w walce z tymi małymi szkodnikami jest więc siatka na krety.

Siatki na krety są niezwykle skuteczne i wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Doskonale chronią ogród, jednocześnie nie utrudniając wegetacji kwiatów oraz rozrostu korzeni. Ze względu na materiał z jakiego są wykonane, zapewniają trwałość oraz ochronę przed warunkami występującymi pod ziemią. W niezmiennym stanie mogą służyć nawet kilkanaście lat! Siatka na krety zabezpiecza trawniki przed kopcami, wzmacnia system korzeni pod ziemią oraz chroni każdy ogród przed niepożądanym działaniem kretów.

W naszym sklepie znajdziesz siatkę na krety dostępną w różnych rozmiarach. Jest bardzo łatwa w montażu, dlatego z pewnością każdy sobie poradzi z jej umieszczeniem pod murawą. Zalecane jest, aby przed przygotowaniem murawy, rozłożyć siatkę na krety na głębokości mniej więcej 10 cm.

Wybierz siatkę na krety dostępną w ofercie naszego sklepu i skutecznie ochroń swój ogród. Jeżeli masz pytania - zapraszamy do kontaktu. Życzymy udanych zakupów!

Przewiń w dół lub sprawdź jedną z podkategorii: SIATKA WYMIARY 2 X 10 MSIATKA WYMIARY 2 X 15 MSIATKA WYMIARY 2 X 20 MSIATKA WYMIARY 2 X 25 MSIATKA WYMIARY 2 X 50 MSIATKA WYMIARY 2 X 100 MSIATKA WYMIARY 2 X 150 MSIATKA WYMIARY 2 X 200 M

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl