Kaptury ochronne

Uprawiasz rośliny wrażliwe na działanie czynników atmosferycznych? Szkodzą im niskie temperatury? W takim razie poznaj naszą ofertę kapturów ochronnych na rośliny. Osłonią one zimujące w gruncie kwiaty, a także krzewy, iglaki czy różaneczniki.

Niskie temperatury, które w Polsce występują szczególnie w okresie od listopada do marca, bywają szkodliwe dla niektórych gatunków zieleni. Kaptury ochronne na rośliny zabezpieczają je przed wiatrem i mrozem oraz utratą wilgoci, a także podnoszą temperaturę gleby. Sprzyja to prawidłowemu rozwojowi roślin, które nie ulegają zniszczeniu w wyniku działania czynników atmosferycznych.

Dostępne w naszej ofercie kaptury ochronne na rośliny wykonane zostały z agrowłókniny i występują w różnych wariantach rozmiarowych i kolorystycznych. Z powodzeniem możesz więc dopasować wielkość osłony do rozmiarów danej rośliny. Największe z dostępnych mają wymiary 100cm na 160cm, dlatego mogą służyć do osłony róż, drzewek i innych roślin średniej wielkości.

W naszym asortymencie znajdziesz także rękaw ochronny, wykonany z agrowłókniny, którego zadaniem jest ochrona drzew i krzewów przed mrozem, gradobiciem i wiatrem. Jego długość możesz dowolnie modyfikować do potrzeb, poprzez przycinanie w określonym miejscu i zaciskanie za pomocą trytytek lub sznurka.

Wybierz z naszej oferty kaptury ochronne na rośliny lub rękaw z agrowłókniny, a w razie jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Udanych zakupów!

 Zobacz nasze bestsellery obrzeża plastikowe, siatka maskująca na ogrodzeniekratka trawnikowapłotek ogrodowyfolia tunelowa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl