Agrowłókniny ogrodowe

Agrowłóknina antychwastowa 80g rolka 1,6x100 m PROMOCJA Agrowłóknina antychwastowa 80g rolka 1,6x100 m PROMOCJA
Producent: MARMA
Cena: 379,00 zł 449,00 zł
( 1 mkw = 2,37 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
OKAZJA! Agrowłóknina MARMA 50g 1,6x100 OKAZJA! Agrowłóknina MARMA 50g 1,6x100
Producent: MARMA
Cena: 209,00 zł 350,00 zł
( 1 mkw = 1,31 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
OKAZJA! Polska agrowłóknina gruba 100g 1,6x100 m OKAZJA! Polska agrowłóknina gruba 100g 1,6x100 m
Producent: Wigolen
Cena: 449,00 zł
( 1 mkw = 2,81 zł )
szt.
zobacz więcej
Agrowłóknina zimowa 45g Agrowłóknina zimowa 45g
Producent: GardenPlus
Cena: 12,00 zł
zobacz więcej

Oferujemy agrowłókniny o różnej gęstości, strukturze i grubości, mające różne zastosowanie w rolnictwie i ogrodnictwie. Agrowłókniny to rodzaj materiałów, służących do ochrony dla roślin. Wykonywane są z włókiem polipropylenowych, o nieregularnej strukturze, umożliwiającej swobodny przepływ wody i powietrza.

Istnieją dwa podstawowe rodzaje agrowłóknin. Pierwsze z nich to te służące do osłaniania i okrywania roślin. Te chronią je przed działaniem czynników zewnętrznych – silnymi opadami, mrozem, palącym słońcem, szkodnikami, a ponadto doskonale stymulują skryte rośliny do wzrostu, gwarantując im optymalne warunki do rozwoju. Drugi rodzaj agrowłóknin wykorzystywany jest do ściółkowania gleby. Zapobiega on wyrastaniu chwastów, poprawia warunki rozwojowe roślin, chroni przed szkodnikami i pozwala na płynne przenikanie wody i nawozów w głąb ziemi.

Dostępne w naszej ofercie agrowłókniny wiosenne to wysokiej jakości produkty, które są łatwe w zastosowaniu, wytrzymałe i odporne na rozdarcia. Odpowiednia przepuszczalność umożliwia swobodny przepływ wody, dlatego podlewanie roślin z powodzeniem może odbywać się po tkaninie.

Wybierz taki rodzaj agrowłókniny, który najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści doradzą przy wyborze agrowłókniny lub geowłókniny ogrodowej, ale też wszelkich produktów z naszej oferty. Udanych zakupów!

Zobacz nasze bestsellery obrzeża plastikowe, siatka maskująca na ogrodzeniekratka trawnikowapłotek ogrodowyfolia tunelowa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl