Zrębki dekoracyjne

Poszukujesz materiału do ściółkowania roślin? W takim razie trafiłeś na idealne rozwiązanie. Kora ozdobna to świetny sposób na zabezpieczenie Twoich drzewek, krzewów i kwiatów przed tym, aby w ich okolicy nie przebijały się inne, niepożądane rośliny, np. chwasty, trawy czy porosty. Efekt ten możesz wzmocnić za sprawą umieszczenia pod korą agrowłókniny albo tkanin ogrodniczych, które również znajdziesz w naszej ofercie. Usypana na wierzchu kora ozdobna zapewni optymalne warunki dla rozwoju Twoich roślin – wilgoć i dopływ powietrza, jednocześnie ograniczając możliwość wzrostu chwastów.

Co więcej, kora ozdobna, jak sama nazwa wskazuje, to także doskonały element dekoracyjny. Możesz go wykorzystać zarówno w ogródku, ale też na tarasie, działce, czy we wnętrzach, np. jako wypełnienie donic czy szklanych pojemników. Rozsypana kora ozdobna chroni przed zmianami temperatur i utratą wilgoci, dlatego solidnie zlana wodą zapewni roślinom właściwe warunki, nawet wtedy, gdy Ty udasz się na kilkudniowy urlop!

Dostępna w naszej ofercie kora ozdobna to znakomity sposób na ściółkowanie roślin, zapobieganie wyrostom chwastów i uzyskanie optymalnych warunków do wzrostu roślin. Oprócz tego gwarantuje estetyczny wygląd alejek i rabatek.

Wybierz z naszej oferty korę ozdobną oraz inne produkty, dzięki którym zatroszczysz się właściwie o swój ogród. Jeśli masz pytania – zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości. Udanych zakupów!

Zobacz nasze bestsellery obrzeża plastikowe, siatka maskująca na ogrodzeniekratka trawnikowapłotek ogrodowyfolia tunelowa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl