Folie ogrodowe wielosezonowe

Marzysz o stworzeniu pięknego oczka wodnego w swoim ogrodzie? A może potrzebujesz pokryć konstrukcję tuneli, aby Twoje rośliny były lepiej chronione i szybciej rosły? Do tych czynności niezbędne będą folie do oczek wodnych i folie tunelowe, dostępne w ofercie naszego sklepu.

Folie do oczek wodnych są koniecznym elementem budowy akwenów wodnych w ogrodzie. Powodują, że oczka wodne prezentują się bardzo estetycznie, a ich dno jest odpowiednio szczelne i chronione. Aby oczko było wystarczająco wytrzymałe i posłużyło na wiele lat, do jego konstruowania należy użyć najwyższej jakości folię. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie produkty stworzone przez sprawdzonych i rzetelnych producentów. Folie do oczek wodnych, które znajdziesz w asortymencie, charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na zniszczenia.

Oprócz folii na oczka wodne, oferujemy także folie tunelowe. Można je wykorzystać podczas budowy wielosezonowych tuneli – zarówno niskich, jak i wysokich. Tego rodzaju tunele są wykorzystywane podczas uprawy owoców, kwiatów i warzyw. Wykonane są z najwyższej jakości surowców, dlatego są odpowiednio wytrzymałe i elastyczne. Folie ogrodnicze tunelowe zapewniają roślinom najlepszą temperaturę, chronią przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznym i promieniowaniem UV. Charakteryzują się odpowiednią przepuszczalnością światła, dlatego sprzyjają szybszemu wzrostowi roślin i ich kwitnieniu.

Folie do oczek wodnych i folie tunelowe dostępne są w różnego rodzaju wariantach rozmiarowych, kolorystycznych i funkcjonalnych. Jeśli więc nie wiesz, która będzie odpowiednia – skontaktuj się z nami. Życzymy satysfakcjonujących zakupów!

Zobacz nasze bestsellery obrzeża plastikowe, siatka maskująca na ogrodzeniekratka trawnikowapłotek ogrodowyfolia tunelowa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl