Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Produkt dnia
Obrzeże trawnikowe Gardenbord 45
Obrzeże trawnikowe Gardenbord 45
6,50 zł 4,95 zł
szt.
Obrzeże trawnikowe Eko G2
Obrzeże trawnikowe Eko G2
6,95 zł 2,95 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najlepiej sprzedające się produkty na naszym sklepie 2018/2019. Zobacz nasze bestsellery obrzeża plastikowe, siatka maskująca na ogrodzeniekratka trawnikowapłotek ogrodowyfolia tunelowa!

Zależy Ci na wzmocnieniu i separacji słabego podłoża nasypów? W takim razie zakup geowłókniny będzie trafnym wyborem. Za ich sprawą możesz wykonać warstwy rozdzielające między gruntami lub kruszywami, a także warstwy podkładowe przytrzymujące grunt, np. przy budowie skarp i nasypów albo pod geosiatkami czy geokratami.

Geowłóknina ogrodowa ma wiele zastosowań, dlatego wyróżnia się też różne ich rodzaje, z uwagi na funkcjonalność. W zależności od gramatury, spełni inne zadanie. Dostępne w naszym sklepie geowłókniny sprawdzą się przy tworzeniu ogrodów, oczek wodnych, w budowie dróg, podjazdów czy drenażu.

Główne zalety geowłókniny to duża wytrzymałość na obciążenia, przepuszczalność wody, a także szeroki zakres zastosowań. Geowłóknina może pełnić następujące funkcje:

  • filtracyjną – oddziela cząstki stałe przy jednoczesnym, swobodnym przepływie wody pomiędzy różnymi warstwami gruntów;

  • filtracyjno-separacyjną – trwale zapobiega mieszaniu się warstw gleby, co umożliwia redukcję grubości warstw nośnych i wydłużenie ich żywotności;

  • ochronno-drenażowe – odporne na przebicie, jednocześnie umożliwiające swobodny przepływ wody i gazów w płaszczyźnie, sprawdzają się przy ochronie geomembran oraz w drenażu.

Wybierz z naszej oferty geowłókninę ogrodową lub inne produkty, które pomogą Ci w osiągnięciu pożądanych rezultatów w Twojej inwestycji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą i pomogą w wyborze najlepszych produktów. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl